Home Rekolekcje Inne Archiwum

Archiwum

 

Młodzieżowe rekolekcje ze Słowem Bożym

styczeń 2013 CzmoniecRekolekcje w Czmońcu były spotkaniem z Bogiem poprzez Jego Słowo. Siostry Uczennice Krzyża - Sara i Nikodema przeprowadziły nas przez lectio divina - drogę słuchania Słowa Bożego. Był to przede wszystkim czas zaczytania w Słowo Boże, skupienia, ciszy i modlitwywspólnej i osobistej.

 

Nie brakowało jednak między nami radości, czy życzliwości, a serdeczna atmosfera panująca w domu rekolekcyjnym, tylko pomagała nam słuchać Boga.

Był to zdecydowanie udany wyjazd.

 

świadectwo

"Rekolekcje w Czmońcu były dla mnie intensywnym, ale dobrym i niosącym pokój, czasem. Droga lectio divina była momentami trudna, a zachowanie ciszy i skupienia wymagające, ale ostatecznie zbliżające do Boga. Codzienność jest dosyć szybka, mało jest czasu na prawdziwe zasłuchanie w Słowo Boże, a właśnie to wyjście na pustynie pomogło mi w tym i na nowo ukazało realność i obecność Boga w Biblii. Ten weekend był mi potrzebny i cieszę się, że mogłam doświadczyć tego czasu, w tym konkretnym miejscu i z tymi ludźmi."  

zdjęcia

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

REKOLEKCJE 2013

 

 

Rekolekcje dla osób chorych i starszych

  • Miejsce: Głogów

Termin: 9 – 15 luty

  • Miejsce: Górka Klasztorna

Termin: 9 – 19 lipca

  • Informacje: s. Katarzyna

tel. 723 915 781

 

 

Rekolekcje dla dziewcząt

  • Miejsce: Świnoujście Przytór
  • Termin: 15 – 21 lipca
  • Informacje: s. Wiktoria

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 0914210150

tel. kom. 505296552